logo-Libverdské lázeňské oplatky - Libverdky

Menu


Anička s oplatkou 1

Jaké lázeňské oplatky Vám nejvíce chutnají?

Děkujeme Vám za odpověď  v naší anketě.

Anička s oplatkou 2

Partneři

 Lázně Libverda - odkaz se otevře v novém okně        Turistické známky - odkaz se otevře v novém okně         

Lzesko1                        

Region-jizerskehory-cz, odkaz se otevře v novém okně                                                                                 

 

Pojdte do přírody

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda. Dovouji si Vám nabídnout něco málo foteček z jarní procházky po okolí Lázní Libverda.

pohoda na jarním výletě -rok 2011

Bazilika Navštívení Pany Marie v Hejnicích - jaro 2011

Odkazy

 SEM a TAM

 Web4U

ToplistPoptávka

Nabídka

Hledáme zajímavé weby na vzájemnou spolupráci a výměnu odkazů. Prosím,kontaktujte nás. info@lazenskeoplatky.cz

Zasílání novinek

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail přibližně jednou měsíčně?  Není nic jednodužšího - stačí vyplnit a těšit se. Kdykoliv své přihlášení můžete zrušit.

Jméno:

 

Email: 

 


Novinky - odkazy

Předpověď počasíPočasí

Kurzovní lístek

USD Vlajka meny USD   změna
EUR Vlajka meny EUR   změna
HRK Vlajka meny HRK   změna
PLN Vlajka meny PLN   změna
CHF Vlajka meny CHF   změna

Obrázky

skála Gorila

čert na vyhlídce Pekelské sázky, léto 2011

Hurá na houby - zátiší s houbou

Lípa pod hřbitovem, Lázně Libverda březen 2011

Kořen

Jarní odpočinek Na Chatkách nad Hejnicemi 

Muhu

 Lázeňské oplatky - Libverdky - oplatky z Libverdy

  Vítejte na stránkách výrobce, který vyrábí  lázeňské oplatky a trojhránky. Libverdky, s.r.o. –Oplatkarna-2  úspěšně se rozvíjející společnost s letitou zkušeností s výrobou tradičních lázeňských oplatek a trojhránků již od roku 1991.

Společnost našla mezeru na českém trhu a začala vyrábět v Lázních Libverda tradiční lázeňské oplatky a trojhránky pod obchodní značkou Libverdky. Důležitým základem naší výroby lázeňských oplatek je řádný a pečlivý výběr kvalitních surovin s následným dodržováním veškerých výrobních postupů. Jen tak je zaručen kvalitní – tradiční český výrobek s vysokým podílem ruční práce. Atraktivnost prodeje zvyšujeme prodejem přímo teplých lázeňských oplatek, které si můžete zakoupit v naší výrobně a nebo v obchůdcích v Lázních Libverdě, Teplicích, Lednici a na turisticky zajímavých místech např. Botanická zahrada Liberec, ZOO Liberec, zámky ( Frýdlant, Loučeň, ) a rozhledny v Jizerských horách. Našim cílem je, aby zákazník obdržel kvalitní, chutné, čerstvé a voňavé lázeňské oplatky přímo „do ruky“ a nebo zabalené v papírové krabičce s místním motivem. V naší firemní prodejničce - Oplatkárna můžete ochutnat kvalitní kávu značky Alfrédo.  Jako první výrobci lázeňských oplatek a trojhránků nabízíme na zadní straně dárkového balení, možnost vystříhání hracích karet ke známé a oblíbené hře pexeso.

Libverdské lázeňské oplatky "LIBVERDKY" se staly milým a hodnotným dárkem z Lázní Libverda.

 


Aktuality a vše kolem nás:

 

LIBVERDKY již na kolonádě a ve Spa NEkoupíte

Dovolujeme se upozornit naše zákazníky a návštěvníky Lázní Libverda, že naše oplatky a trojhránky již NEmohou zakoupit na lázeňské kolonádě ani ve Spa. Tato skutečnost nás velice mrzí, ale to, kdo a co bude na lázeňské kolonádě nedovedeme ovlivnit. O tom si rozhoduje vedení Lázní. Na kolonádě zůstavají oplatky které se tváří jako LIBVERDKY, ale nejsou to Libverdky. Tato skutečnost  nás mrzí o to víc, že tyto oplatky se "vydávají" za naše, profitují z naší myšlenky, letité tradice a dobrého jména naší společnosti.

Prosím, mějte na paměti, že LIBVERDKY na kolonádě NEkoupíte.

Prodejnu lázeňských oplatek - Libverdek - OPLATKÁRNA  najdete 80 metrů od kolonády po silnici směrem na Nové Město hned za restaurací U zeleného stromu.

Oplatkarna-3     Plotny-libverda     

Libverdky-regaly-s-oplatkama

Návštěvníkům a „mlsounům“ přejeme ten správný výběr při výběru své oblíbené lázeňské oplatky nebo trojhránku  a tím naplnění svých chuťových pohárků.

NENECHTE SE OKLAMAT, ŽÁDEJTE LIBVERDKY

info@lazenskeoplatky.cz

 


int(1)

 • Mezinárodní výstava jiřinek

  9.9.2018

  Srdečně zveme na tradiční Mezinárodní výstavu jiřinek, která se koná ve dnech 14.-16.9.2018 v Klášteře Hejnice ( bývalé MCDO Hejnice)


  .

 • Libverdské dřevosochání 2015

  5.7.2015

  POJIZERSKÝ LÉTOKRUH – LIBVERDSKÉ SOCHÁNÍ. Již čtvrtý ročník sympozia se uskutečnil od pondělí 29.6. 2015 do pátku 3.7.2015 v oblasti obce Lázně Libverda za podpory SDRUŽENÍ ARTEFAKTUM.CZ a obce  LÁZNĚ LIBVERDA. Zvolené místo bylo zcela ideální a výtvarný atelier (u vjezdu do obce směrem  od Hejnic) byl přístupný od 10. do 18. hodin. Ale i mimo tento čas bylo co obdivovat a sledovat. Této skutečnosti využívalo mnoho obdivovatelů, neboť sluníčko hřálo a teploty byly ke konci týdne opravdu letní. Hlavním cílem setkání sochařů bylo vytvoření několika děl, která jsou plně "funkční" a účelně doplní prostor BIKECENTRA v Lázních Libverdě. Tvůrčí dílna byla zakončena vernisáží a předáním soch představitelům obce Lázně Libverda. To se uskutečnilo v galerii infocentra 3. 7. 2015 v 16. hodin a slavnostního zakončení proběhlo v 17.hodin v Bikecentru, kde budou díla trvale vystavena. Na 4.ročníku sympozia představili svou uměleckou tvorbu sochaři: Denisa KOCVÁROVÁ, Marian MARŠÁLEK, Jiří GENZER,  Jan RÁZEK, Jan ŠVADLENKA,

  A bylo se na co dívat.  Sledovali jsme jak z dřevěných klád z velké části za pomoci motorových pil, vznikají překrásná díla.  

  VSTUP DO FOTOGALERIE

  .


 • U Protržené přehrady v Jizerskách vznikla útulna

  26.6.2015

  V pondělí 22.6.2015 byla pro veřejnost otevřena útulna u Protržené přehrady na Bílé Desné v Libereckém kraji. Lesy ČR investovaly do stavby 735 tisíc korun, sdělila jejich mluvčí Eva Jouklová. 
   Jednoduchou dřevěnou stavbu s půdorysem 5 x 8 metrů a sedlovou střechou postavil podnik Lesy ČR za osm měsíců. Stojí na místě vyhlášené Krömerovy boudy, která návštěvníkům Jizerských hor sloužila v letech 1926 až 1945. „Objekt využijeme při lesním hospodaření, ale především bude k dispozici turistům,“ řekl Ludvík Řičář, krajský ředitel Lesů ČR z Liberce.
  Podle jeho slov se do budoucna uvažuje o tom, že se v útulně otevře drobné občerstvení. Zatím ale bude přístupná pouze část budovy, v níž si turisté odpočinou a přečkají špatné počasí. Lesy ČR začaly s obnovou Protržené přehrady před dvěma lety. Projekt financovaný z podnikového dotačního Programu 2020 by měl skočit v příštím roce, kdy si budou v Desné připomínat sté výročí tragických událostí, které následovaly po protržení přehrady.
  TT, foto: Lesy ČR 


 • Co nabízí obnovená stezka v Oldřichovských bučinách

  29.5.2015

  Tento týden se otevírá obnovená naučná stezka Oldřichovské bučiny , která prochází národní přírodní rezervací Jizerskohorské bučiny. Návštěvníkům netradiční formou přibližuje procesy, které probíhají v přirozeném lese.
  „Na stezce jsou umístěny dřevěné artefakty, každý z nich napovídá něco o fungování přirozeného lesa. Například dutý strom zdobí dřevění dutinoví ptáci, kterým může poskytovat úkryt. Lebka s vyrůstajícím stromkem návštěvníkům připomíná, že mrtvé dřevo se stává zdrojem živin pro nový les,“ uvádí Agentura ochrany přírody a krajiny.
  Lesní inzertní deska ukazuje, co obyvatelé lesa potřebují ke svému životu. Poskládané kameny naznačují, že relativně přirozený les zde zůstal zachován kvůli skalnatému nepřístupnému terénu. „Národní přírodní rezervace Jizerskohorské bučiny je jedinečné místo, jeden z největších komplexů smíšených bukových lesů v Čechách. Člověka uchvacuje nejenom rozmanitost a rozlehlost přírodě blízkých lesů, ale i skalnaté svahy a bystřiny. Naučná stezka návštěvníkům pomáhá pochopit, jak tady funguje příroda bez zásahu člověka. Nechceme jim ale jen předávat faktografické informace, rádi bychom, aby si zdejší jedinečný les co nejvíce procítili,“ vysvětluje František Pelc, ředitel Agentury ochrany přírody a krajiny.
  TT, foto: AOPK


   

   

 • Na Černý vrch do Jizerek

  30.1.2015

  Vyrazíme ze Smědavy od parkoviště po zelené značce a Jizerské magistrále. Zelená po 100 metrech odbočí vlevo, my ale jdeme dále rovně po magistrále, cesta je tu také označována jako 22. hřebenovka. Po 1400 metrech dojdeme ke kiosku. Tady bude odbočovat doprava silnička, kterou se dáme. Ujdeme asi 450 metrů a vpravo uvidíme cestu do kopce. Po 300 metrech se dostaneme na hřeben. Ten sledujeme vlevo dalších asi 300 metrů a jsme v cíli. Poslední úseky jsou orientačně náročné, za mlhy nedoporučujeme. Černý vrch (1026 m) je rozsáhlý kupovitý vrchol rozvodního hřbetu, 3,5 km severozápadně od osady Jizerka. Jde o nejvyšší vrchol Soušské hornatiny. Na okrajích a temeni jsou izolované žulové skalky, největší a nejvyšší je Čertův kámen. Porost tvoří téměř odumřelá smrčina. Na vrcholu je zajišťovací geodetický bod. Na vrcholu také najdeme pěšiny, a to buď jižním nebo severním svahem. Pokud je použijeme, v obou případech dojdeme na některou ze širokých lesních cest.

  Ve spolupráci se serverem www.tisicovky.cz

   

Starší »

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace