logo-Libverdské lázeňské oplatky - Libverdky

Menu


Anička s oplatkou 1

Jaké lázeňské oplatky Vám nejvíce chutnají?

Děkujeme Vám za odpověď  v naší anketě.

Anička s oplatkou 2

Partneři

 Lázně Libverda - odkaz se otevře v novém okně        Turistické známky - odkaz se otevře v novém okně         

Lzesko1                        

Region-jizerskehory-cz, odkaz se otevře v novém okně                                                                                 

 

Pojdte do přírody

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda. Dovouji si Vám nabídnout něco málo foteček z jarní procházky po okolí Lázní Libverda.

pohoda na jarním výletě -rok 2011

Bazilika Navštívení Pany Marie v Hejnicích - jaro 2011

Odkazy

 SEM a TAM

 Web4U

ToplistPoptávka

Nabídka

Hledáme zajímavé weby na vzájemnou spolupráci a výměnu odkazů. Prosím,kontaktujte nás. info@lazenskeoplatky.cz

Zasílání novinek

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail přibližně jednou měsíčně?  Není nic jednodužšího - stačí vyplnit a těšit se. Kdykoliv své přihlášení můžete zrušit.

Jméno:

 

Email: 

 


Novinky - odkazy

Předpověď počasíPočasí

Kurzovní lístek

USD Vlajka meny USD   změna
EUR Vlajka meny EUR   změna
HRK Vlajka meny HRK   změna
PLN Vlajka meny PLN   změna
CHF Vlajka meny CHF   změna

Obrázky

skála Gorila

čert na vyhlídce Pekelské sázky, léto 2011

Hurá na houby - zátiší s houbou

Lípa pod hřbitovem, Lázně Libverda březen 2011

Kořen

Jarní odpočinek Na Chatkách nad Hejnicemi 

Muhu

 Lázeňské oplatky - Libverdky - oplatky z Libverdy

  Vítejte na stránkách výrobce, který vyrábí  lázeňské oplatky a trojhránky. Libverdky, s.r.o. –Oplatkarna-2  úspěšně se rozvíjející společnost s letitou zkušeností s výrobou tradičních lázeňských oplatek a trojhránků již od roku 1991.

Společnost našla mezeru na českém trhu a začala vyrábět v Lázních Libverda tradiční lázeňské oplatky a trojhránky pod obchodní značkou Libverdky. Důležitým základem naší výroby lázeňských oplatek je řádný a pečlivý výběr kvalitních surovin s následným dodržováním veškerých výrobních postupů. Jen tak je zaručen kvalitní – tradiční český výrobek s vysokým podílem ruční práce. Atraktivnost prodeje zvyšujeme prodejem přímo teplých lázeňských oplatek, které si můžete zakoupit v naší výrobně a nebo v obchůdcích v Lázních Libverdě, Teplicích, Lednici a na turisticky zajímavých místech např. Botanická zahrada Liberec, ZOO Liberec, zámky ( Frýdlant, Loučeň, ) a rozhledny v Jizerských horách. Našim cílem je, aby zákazník obdržel kvalitní, chutné, čerstvé a voňavé lázeňské oplatky přímo „do ruky“ a nebo zabalené v papírové krabičce s místním motivem. V naší firemní prodejničce - Oplatkárna můžete ochutnat kvalitní kávu značky Alfrédo.  Jako první výrobci lázeňských oplatek a trojhránků nabízíme na zadní straně dárkového balení, možnost vystříhání hracích karet ke známé a oblíbené hře pexeso.

Libverdské lázeňské oplatky "LIBVERDKY" se staly milým a hodnotným dárkem z Lázní Libverda.

 


Aktuality a vše kolem nás:

 

LIBVERDKY již na kolonádě a ve Spa NEkoupíte

Dovolujeme se upozornit naše zákazníky a návštěvníky Lázní Libverda, že naše oplatky a trojhránky již NEmohou zakoupit na lázeňské kolonádě ani ve Spa. Tato skutečnost nás velice mrzí, ale to, kdo a co bude na lázeňské kolonádě nedovedeme ovlivnit. O tom si rozhoduje vedení Lázní. Na kolonádě zůstavají oplatky které se tváří jako LIBVERDKY, ale nejsou to Libverdky. Tato skutečnost  nás mrzí o to víc, že tyto oplatky se "vydávají" za naše, profitují z naší myšlenky, letité tradice a dobrého jména naší společnosti.

Prosím, mějte na paměti, že LIBVERDKY na kolonádě NEkoupíte.

Prodejnu lázeňských oplatek - Libverdek - OPLATKÁRNA  najdete 80 metrů od kolonády po silnici směrem na Nové Město hned za restaurací U zeleného stromu.

Oplatkarna-3     Plotny-libverda     

Libverdky-regaly-s-oplatkama

Návštěvníkům a „mlsounům“ přejeme ten správný výběr při výběru své oblíbené lázeňské oplatky nebo trojhránku  a tím naplnění svých chuťových pohárků.

NENECHTE SE OKLAMAT, ŽÁDEJTE LIBVERDKY

info@lazenskeoplatky.cz

 


int(2)

 • V Jizerskách jsou nové cesty pro běžkaře i pěší

  19.12.2014

  Lesy ČR připravily pro milovníky bílé stopy zajímavou novinku. Na „Vysokém hřebeni“ u Bedřichova budují nové lesní cesty, které budou v zimě sloužit právě běžkařům a v roce 2016, kdy se předpokládá konec prací, vytvoří ucelený uzavřený okruh o celkové délce 6,2 kilometru. Oznámil to mluvčí podniku Zbyněk Boublík. Už dnes je však hotová první etapa. V pondělí se proto otevřely v sedle Maliníku v Bedřichově dvě nové, skoro 3,5 kilometru dlouhé lesní cesty. Jde o lesní cesty Harcovský hřeben a U Hašlerky. Do jejich vybudování Lesy ČR investovaly 8 milionů korun. V roce 2015 k nim přibydou ještě další dvě lesní cesty – Příkrá a Pod Maliníkem. „Propojovacím místem v sedle Maliníku se nové cesty stanou nedílnou součástí Jizerské magistrály. Předpokládáme, že nová atraktivní místa odlehčí magistrálu v centrální části hor a to zvláště o víkendech,“ řekl ředitel Krajského ředitelství Lesů ČR Liberec Ludvík Řičář.   .

   

 • Na Modré hřebenovce bude na Liberecku pět nových rozhleden, v Polsku další tři

  24.11.2014


  Součástí ambiciózního projektu obnovy kdysi populární Modré hřebenovky, který má za cíl zvýšit turistický ruch na česko-polské hranici,  je stavba dalších rozhleden. V Libereckém kraji by jich do roku 2018 mělo přibýt pět a tři v sousedním Polsku nedaleko hranici. Uvedl to Jablonecký deník. Nové rozhledny by měly stát na Světlém vrchu v Albrechticích v Jizerských horách, na Čertově vrchu v Harrachově, na kopci v Horním Vítkově nedaleko Chrastavy a v Bílém Potoce v Jizerských horách. Pátou rozhlednou bude zřejmě vyhlídková věž Strážník na vrchu Stráž v Rokytnici nad Jizerou, na němž se nachází skalní vyhlídka. „Dvě nové rozhledny by měli vzniknout také v polské Sklářské Porebě. Jedna bude na Zbójeckich skalach a druhá vyroste poblíž místa, kterému se říká Zatáčka smrti. Další rozhledna bude stát v nedalekých Piechowicích, které leží na trase ze Sklářské Poreby do Jelení Hory. Rozhledna už má název Złoty widok (Zlatý pohled),“ informoval Deník Jaroslav Zámečník, tajemník české části Euroregionu Nisa.

  Zdroj: Denik.cz


  .

 • V česko-polském pohraničí vznikne 500 kilometrová Modrá hřebenovka a desítky rozhleden

  8.8.2014

  O záměru obnovit historickou Modrou hřebenovku již TT dříve informoval.  Cesta vedla přes Krušné hory, Českosaské Švýcarsko, Lužické hory, Ještědský hřbet a Jizerské hory do Krkonoš, odkud pokračovala přes Broumovsko, Orlické hory a Kralický Sněžník až na Praděd. Nyní Euroregion Nisa, který patří mezi kraje regiony, který hřebenovku chtějí obnovit, uvedl další podrobnosti projektu.
  Turisté se do budoucna mohou těšit na víc než 500 kilometrů čerstvě značených tras vedoucích převážně po hřebenech příhraničních hor a dvě desítky nových rozhleden.
  Projekt, který by měl být financován z peněz EU i z národních zdrojů, se připravuje dva roky a podílí jednatřicet partnerů. Devatenáct na české, dvanáct na polské straně hranic. „Celková délka státních hranic České republiky s Polskem je 762 kilometrů, přičemž česko-polská hřebenovka z toho bude zaujímat pět set jedna kilometrů. Do projektu je zahrnuto hlavní přírodní dědictví horských oblastí od Jizerských hor až po Jeseníky,“ přibližuje Jaroslav Zámečník z Euroregionu Nisa. Celý projekt je rozdělen do devatenácti částí a vše má být hotové v roce 2020.
  První část začne za rok a skončí v roce 2016. Bude se značit celá délka hřebenové trasy s vyznačením odkazů na nejbližší turistické cíle.
  V letech 2015 – 2018 je plánována výstavba rozhleden a vyhlídkových věží na trase Hřebenovky. Celkem se jedná o jednadvacet rozhleden, z nichž osm bude stát na polské straně. V Libereckém kraji je jich chystáno pět. Měly by se nacházet v katastru obcí Albrechtice v Jizerských horách, Harrachov, Bílý Potok, Chrastava, Rokytnice nad Jizerou.
  Tyto dvě stěžejní aktivity doplňuje řada dalších, jako je nový most přes Divokou Orlici s novým informačním centrem v místech, kde budou turisté přecházet státní hranice. Počítá se s budováním nových chodníků v Krkonoších, rozmístěním webových kamer po celé trase, natočení propagačního filmu, tisk map a například i Retroprůvodce po původní Modré hřebenovce.
  Česko-polská hřebenovka bude navazovat na Novou Hřebenovku, která byla dána do provozu v září 2013. Sto osmdesát kilometrů dlouhá trasa vede od Orle přes území Libereckého kraje do německé oblasti Žitavských hor a spojuje atraktivní místa vrcholových partií Jizerských, Lužických a Žitavských hor, Černostudniční i Ještědsko-kozákovský hřbet. Užívat ji mohou jak pěší turisté a cyklisté, tak v zimě běžkaři.

  TT,

 • U Protržené přehrady otevřeli lávky, naučnou stezku a vyhlídky

  27.6.2014

  Lesy České republiky koncem minulého týdne v Jizerských horách slavnostně otevřely lávky na Protržené přehradě, naučné stezky a vyhlídky na říčce Bílá Desná. Oznámil to mluvčí podniku Zbyněk Boublík.
  Lesy ČR spolu s partnerskými subjekty obcí Albrechtice v Jizerských horách, městem Desná, Povodím Labe, s. p., a Správou Chráněné krajinné oblasti Jizerské hory přistoupily k rozsáhlé revitalizaci Protržené přehrady a přilehlého území.
  Koncem roku 2013 proběhlo odtěžení vzrostlých náletových smrkových porostů z prostor hráze a části bývalé vodní nádrže. Letos v květnu došlo současně k dokončení pěší lávky přes Bílou Desnou, která je součástí žlutě značené turistické trasy. Revitalizace Protržené přehrady má návštěvníky tohoto turistického regionu seznámit nejen s technickým řešením jednotlivých objektů, ale i s lidskými chybami, které vedly v roce 1916 k tragické katastrofě.
  Zásluhou Lesů ČR se v lokalitě nyní navíc nacházejí nové turistické chodníky a terénní stupně sloužící k usměrnění návštěvníků areálu Protržené přehrady. Novinky vhodně doplňuje také naučná stezka s třemi zastaveními, která vede podél říčky Bílá Desná z Protržené přehrady do Desné a je určena hlavně dětem. Nádherné výhledy na kaskády Bílé Desné umožňuje nová turistická vyhlídka.
  K místu bývalé přehrady je možné se dostat pěšky z městečka Desná. Odtud se jde po málo frekventované silničce a také lesem přes Albrechtice v Jizerských horách, Mariánskou horu a Mariánskohorské Boudy. K cíli – přehradě na Bílé Desné, známé také jako Protržená přehrada – je možné dorazit za cca dvě a půl hodiny. Přehrada byla vybudována před více než sto lety s cílem zabránit opakovaným povodním. Z původně 200 metrů dlouhé a 14 metrů široké vodní nádrže zbyly jen hromady kamenů, trosky hráze, přepadová kaskáda a kilometr dlouhá štola spojující přehradu s nedalekou Souší. Každý rok v zimě ve štole nacházejí útočiště stovky netopýrů. Nejzachovalejší památkou je šoupátková věž, stojící jako smutné memento v místě, kde se hráz přehrady v roce 1916 protrhla.
  TT


   

   

 • Komunikace Smědava - Souš se otevřela

  31.3.2014

  Dnešním polednem se po zimní odstávce otevřela důležitá komunikace Smědava - Souš, spojující Frýdlantsko a Tanvaldsko. Nastává tak letní provoz, který odstraňuje nesmyslnou povinnou objížďku kolem hor dlouhou 63 km kvůli 4 km úseku.Letošní otevření je jedno z nejdřívějších v historii, kdy se silnice uzavírá. Pomohla tomu mírná zima. Opětovné uzavření je očekáváno v měsících říjnu až listopadu. Ale při současném vývoji počasí tak může být klidně již i v srpnu. 


   zdroj: www.mestohejnice.cz


   

   

« Novější | Starší »

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace