logo-Libverdské lázeňské oplatky - Libverdky

Menu


Anička s oplatkou 1

Jaké lázeňské oplatky Vám nejvíce chutnají?

Děkujeme Vám za odpověď  v naší anketě.

Anička s oplatkou 2

Partneři

 Lázně Libverda - odkaz se otevře v novém okně        Turistické známky - odkaz se otevře v novém okně         

Lzesko1                        

Region-jizerskehory-cz, odkaz se otevře v novém okně                                                                                 

 

Pojdte do přírody

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda. Dovouji si Vám nabídnout něco málo foteček z jarní procházky po okolí Lázní Libverda.

pohoda na jarním výletě -rok 2011

Bazilika Navštívení Pany Marie v Hejnicích - jaro 2011

Odkazy

 SEM a TAM

 Web4U

ToplistPoptávka

Nabídka

Hledáme zajímavé weby na vzájemnou spolupráci a výměnu odkazů. Prosím,kontaktujte nás. info@lazenskeoplatky.cz

Zasílání novinek

Chcete dostávat novinky na Váš e-mail přibližně jednou měsíčně?  Není nic jednodužšího - stačí vyplnit a těšit se. Kdykoliv své přihlášení můžete zrušit.

Jméno:

 

Email: 

 


Novinky - odkazy

Předpověď počasíPočasí

Kurzovní lístek

USD Vlajka meny USD   změna
EUR Vlajka meny EUR   změna
HRK Vlajka meny HRK   změna
PLN Vlajka meny PLN   změna
CHF Vlajka meny CHF   změna

Poděkování

Děkujeme vedení a představenstvu Lázně Libverda a.s. za pronájem prodejního prostoru na lázeňské kolonádě v Lázních Libverdě a tim i navrácení tradičních Libverdských oplatek zpět na kolonádu.

Lázně Libverda jsou malebné lázně, které jistě stojí za návštěvu. Vice informaci získáte na www.lazne-libverda.cz

Obrázky

skála Gorila

čert na vyhlídce Pekelské sázky, léto 2011

Hurá na houby - zátiší s houbou

Lípa pod hřbitovem, Lázně Libverda březen 2011

Kořen

Jarní odpočinek Na Chatkách nad Hejnicemi 

Muhu

 Lázeňské oplatky - Libverdky - oplatky z Libverdy

 Výrobna lázeňských oplatek - jaro 2011Vítejte na stránkách výrobce, který vyrábí  lázeňské oplatky a trojhránky. Libverdky, s.r.o. –  úspěšně se rozvíjející společnost s letitou zkušeností s výrobou tradičních lázeňských oplatek a trojhránků již od roku 1991.

Společnost našla mezeru na českém trhu a začala vyrábět v Lázních Libverda tradiční lázeňské oplatky a trojhránky pod obchodní značkou Libverdky. Důležitým základem naší výroby lázeňských oplatek je řádný a pečlivý výběr kvalitních surovin s následným dodržováním veškerých výrobních postupů. Jen tak je zaručen kvalitní – tradiční český výrobek s vysokým podílem ruční práce. Atraktivnost prodeje zvyšujeme prodejem přímo teplých lázeňských oplatek, které si můžete zakoupit v naší výrobně a nebo v obchůdcích v Lázních Libverdě, Teplicích, Lednici a na turisticky zajímavých místech např. Botanická zahrada Liberec, ZOO Liberec, zámky ( Frýdlant, Loučeň, ) a rozhledny v Jizerských horách. Našim cílem je, aby zákazník obdržel kvalitní, chutné, čerstvé a voňavé lázeňské oplatky přímo „do ruky“ a nebo zabalené v papírové krabičce s místním motivem. V naší prodejničce - cukrárna Fontána můžete ochutnat kvalitní kávu značky Alfrédo.  Jako první výrobci lázeňských oplatek a trojhránků nabízíme na zadní straně dárkového balení, možnost vystříhání hracích karet ke známé a oblíbené hře pexeso.

Libverdské lázeňské oplatky "LIBVERDKY" se staly milým a hodnotným dárkem z Lázní Libverda.

 


Aktuality a vše kolem nás:

 

LIBVERDKY již na kolonádě a ve Spa NEkoupíte

Dovolujeme se upozornit naše zákazníky a návštěvníky Lázní Libverda, že naše oplatky a trojhránky již NEmohou zakoupit na lázeňské kolonádě ani ve Spa. Tato skutečnost nás velice mrzí, ale to, kdo a co bude na lázeňské kolonádě nedovedeme ovlivnit. O tom si rozhoduje vedení Lázní. Na kolonádě zůstavají oplatky které se tváří jako LIBVERDKY, ale nejsou to Libverdky. Tato skutečnost  nás mrzí o to víc, že tyto oplatky se "vydávají" za naše, profitují z naší myšlenky, letité tradice a dobrého jména naší společnosti.

Prosím, mějte na paměti, že LIBVERDKY na kolonádě NEkoupíte.

Prodejnu lázeňských oplatek - Libverdek - OPLATKÁRNA najdete 80 metrů od kolonády po silnici směrem na Nové Město hned za restaurací U zeleného stromu.

       Prodejna Libverdských lázeňských oplatek - Libverdek  Prodejna Libverdských lázeňských oplatek - Libverdek

Návštěvníkům a „mlsounům“ přejeme ten správný výběr při výběru své oblíbené lázeňské oplatky nebo trojhránku  a tím naplnění svých chuťových pohárků.

NENECHTE SE OKLAMAT, ŽÁDEJTE LIBVERDKY

info@lazenskeoplatky.cz

 


Odpočinek u moře, báječné koupání, vodní a adrenalinové sporty, rybolov a krásná příroda - to je dovolená v Chorvatsku

 • TICHÁ ŘÍČKA V JIZERSKÝCH HORÁCH MÁ ZASE SVŮJ PŮVODNÍ RÁZ

  21.2.2014

  Snahou státního podniku Lesy České republiky coby správce velkého množství především drobných vodních toků je těmto tokům postupně navracet jejich původní, přirozený charakter. Ten byl v uplynulých desetiletích poškozený například nevhodnými opatřeními zaměřenými na podporu zemědělství. Takový je i případ vodního toku Tichá říčka v jizerskohorské lokalitě Karlov u obce Josefův Důl na Jablonecku v Libereckém kraji, informoval mluvčí Lesů ČR Zbyněk Boublík.
  V 80. letech 20. století na Tiché říčce tehdejší správci toku provedli několik nevhodných opatření, kterými se snažili odvodnit pozemky v okolí Tiché říčky a urychlit odtok vody z těchto lokalit. Lesníci nedávno dokončili revitalizaci celkem dva kilometry dlouhého úseku tohoto vodního toku. Muselo se zrušit nevhodně napřímené a zahloubené koryto a vytvořit mělké, nepravidelně se profilující koryto nové. To má rozvolněnou, 223 metrů dlouhou trasu. Všechny v minulosti nevhodně vybudované vtoky a výtoky jsou nyní zaslepeny a dno nového koryta je stabilizováno vhodnými kameny. Podél upravovaných úseků se navíc podařilo vytvořit tři boční tůně, díky čemuž tak v lokalitě vznikl vhodný biotop pro mokřadní druhy rostlin a pro živočichy vázané na vodní ekosystém.

  zdroj: Turistický týdeník


   

 • PRO TURISTY VZNIKL NOVÝ CHODNÍK V OKOLÍ NÁDRŽE BEDŘICHOV

  5.12.2013

  Milovníci a návštěvníci Jizerských hor se nyní mohou podél vodní nádrže Bedřichov zvané též Černá Nisa procházet po nově zrekonstruovaném, jeden kilometr dlouhém dřevěném chodníku. Lesy České republiky rekonstrukci za cca 1,6 milionu korun dokončily právě v těchto dnech, uvedl mluvčí podniku Zbyněk Boublík.
  Zcela nefunkční poválkový chodník podél levobřežní části vodního díla je nyní nahrazen v podstatě dřevěnou stezkou pro pěší turisty.
  Chodník vede od hráze přehrady k přítoku Černé Nisy. Je bezbariérový, přístup na něj tak mají i lidé pohybující se na vozíku. „Na trase se nacházejí dvě vyhlídková mola umožňující jedinečné pohledy na vodní hladinu a dvě zastavení obsahující informace o místních zajímavostech,“ informuje ekonomický ředitel Lesů ČR Michal Gaube, pověřený zároveň řízením LČR. „Zrekonstruovaný chodník, jehož součástí jsou také tři odpočinková místa s lavičkami, bude zahrnut do nově připravované ´Technicko-naučné stezky Maliník – Hřebínek‘. S její realizací počítáme na jaře příštího roku,“ doplňuje Michal Gaube

  zdroj: Turistický týdeník

   


   

 • A je znovu po spojce na Tanvaldsko - Souš se uzavřela.

  25.11.2013

  Komunikace Smědava - Souš, která umožňuje místním obyvatelům Frýdlantska se dostat na Tanvaldsko a Jablonecko se podle informací Dopravního infa uzavřela dnešním dnem. Jelikož jinde nejsou adekvátní informace - Kraj, KSS LK, apod., můžeme tušit, že to bylo z důvodu nevhodných sjízdných podmínek na tomto úseku komunikace, která se uzavírá každou zimu. Letos to bylo ovšem velmi pozdě, což byl slib vedení Lib. kraje, že se silnice neuzavře při prvním pocitu zimy, který rychle odezní a může se jezdit bezpečně dále.Připomínáme, že nyní zbývají pro našince pouze dvě komunikace, které je spojují se zbytkem Čech a to jsou horské sedla v Oldřichově a na Albrechticích. Oldřichov několikrát za zimu zablokují nákladní auta při nesjízdnosti na sněhu z důvodu organizace zimní údržby a Albrechtický kopec zase několikrát za zimu zastaví závěje a sněhové jazyky. Uzavírka dlouhá 4 km má asi nejdelší objízdnou trasu v ČR - 63 km. A opět připomínáme, že z důvodu nešikovných a nelogických dopravních značení bude nastávat horor pro turisty, které budou navigace hnát na Smědavu, kde se budou složitě otáčet a nechápat v jaké zemi je toto možné...


  zdroj: www.mestohejnice.cz

   


   

   

   

 • V Raspenavě najdete novou geologickou stezku

  17.10.2013

  Novou geologickou stezku otevřely minulý týden v Raspenavě Lesy ČR. Najdete na ní 12 hornin, které úzce souvisí s Jizerskými horami. Sloužit má především dětem a studentům ze základních a středních škol, napsal Liberecký deník. Své si na ní ale najde každý, koho zajímají buď horniny a nerosty, nebo historie okolí. Stezka je vytvořena podél cesty u chaty Zátiší, na žlutě značené trase z Frýdlantu na Skalní hrad. „Je tvořená dvanácti nerosty a horninami z Jizerských hor, které jsou pro ně nejtypičtější. Tedy až na jeden, poslední. Ten jsme vytáhli z novoměstské štoly. Je to pyrhotin, jehož výskyt je u nás spíše vzácný a jde o kámen, který smrdí sírou jako peklo samo,“ říká spoluautor stezky Otto Kučera z Lesů ČR.

  Zdroj: Deník.cz


   

 • Turistům slouží v Jizerských horách nová cesta v nejoblíbenějších lokalitách

  17.10.2013
  Lesy České republiky otevřely v těchto dnech v Jizerských horách pro návštěvníky v blízkosti Smědavy zcela novou, 420 metrů dlouhou lesní cestu. Uvedl to mluvčí lesů Zbyněk Boublík. Nová cesta vhodně propojuje dvě vůbec nejnavštěvovanější místa Jizerek a to rašeliniště Na Čihadle a rozcestí Na Kneipě. „Tato místa dosud spojovala cesta pouze jedna, která však již kapacitně nestačila pojímat stále se zvyšující množství turistů. Lesy ČR na vybudování nové cesty vynaložily z vlastních zdrojů tři čtvrtě milionu korun. Nová cesta bude návštěvníkům hor sloužit během celého roku, v zimě ji mohou
  využívat i milovníci běžeckého lyžování při putování po trasách Jizerské magistrály,“ říká ekonomický ředitel Lesů ČR Michal Gaube, pověřený současně řízením LČR. Lesy ČR investují v Jizerských horách nemalé finanční prostředky také do oprav stávajících lesních cest, které mají ve své správě. Jen v letošním roce se v Jizerských horách podařilo opravit lesní cesty v celkové délce 130 kilometrů.
  Lesní cesty jsou cesty účelové a primárně, v souladu s lesním zákonem, slouží k zabezpečení veškeré provozní činnosti lesního hospodářství. Díky vstřícnému přístupu Lesů ČR a také dobré spolupráci například s Klubem českých turistů však mnohé lesní cesty využívají také návštěvníci lesů pro své
  volnočasové a rekreační aktivity, například v rámci turistiky nebo cyklovýletů.
   
   zdroj: Turistický týdeník
   

   
« Novější | Starší »

.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace